Напередодні IX Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів, 7 грудня, під Києвом відбулася Конференція НАБУ для регіональних журналістів «Регіональні аспекти протидії корупції у розслідуваннях Національного антикорупційного бюро України».

Фото: Відкритий офіс НАБУ

На заході побували близько 90 журналістів-розслідувачів з різних регіонів України (більшість із них взяли участь у IX Всеукраїнській конференції журналістів розслідувачів, що проводив ІРРП 8-9 грудня).

Результативність роботи НАБУ – показові цифри. Інфографіка: Відкритий офіс НАБУ

Конференцію модерувала Юлія Івахіна, керівниця Відкритого офіса НАБУ, з вітальним словом до журналістів звернулися Ека Ткешелашвілі (Антикорупційна ініціатива ЄС) та Анатолій Новак, заступник Директора НАБУ.

«Журналістські розслідування часто стають джерелом інформації для відкриття кримінальних проваджень, які розслідують детективи Національного антикорупційного бюро України, – підкреслив Новак. – Ефективної взаємодії, яка приноситиме відчутні результати у протидії корупції, досягнемо, якщо журналісти будуть максимально обізнаними з особливостями діяльності НАБУ».

Про особливості організації роботи НАБУ розповіла Дар’я Манжура, керівниця управління зовнішніх комунікацій.

Прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра говорила про співпрацю з журналістами-розслідувачами. Про те, що потрібно, аби журналістське розслідування стало підставою для кримінальної справи НАБУ.

Інформація про результати роботи НАБУ, представлена на конференції. Більше даних – на сайті Відкритого офісу НАБУ

Учасники конференції неформально поспілкувалися з детективами, керівниками Територіальних управлінь НАБУ.

Сергій Деркач, представник Антикорупційної ініціативи ЄС поділився історіями про найкращі світові практики боротьби з корупцією.

Представники НАБУ продемонстрували чимало цікавих цифр, що свідчать про результативність роботи бюро. Наприклад, станом на 27 січня2017 року на рахунки державних компаній зусиллями органа було повернуто 82,9 млрд грн (більше цифр – на сайті Відкритого офісу НАБУ).

Відгуки журналістів-учасників конференції:

Конференція проводилась за підтримки

EUACI фінансується Європейським Союзом та спів-фінансується і впроваджується DANIDA

 1,399 total views,  2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×