Порядок проведення моніторингу

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ

Моніторингові дослідження проводяться експертами ІРРП, які пройшли навчання в Інституті розвитку свободи інформації (РФ).

Про початок проведення Моніторингу державні органи виконавчої влади, інші органи влади повідомляються офіційними листами, відправленими рекомендованими поштовими повідомленнями та на електрону адресу.

Приблизно за 1,5 місяці до оголошення результатів заповнені моніторингові таблиці направляються на електронні адреси в усі органи, веб-сайти яких досліджувалися, з супровідними листами та пропозиціями внести відповідні зауваження, доповнення, застереження. В листах вказано період взаємодії — визначено дату, до якої приймаються зауваження. Вказано, також, телефон та електронна адреса, на яку направляються зауваження.

Після закінчення терміну для отримання зауважень експерти повторно досліджують веб-сайти та вносять виправлення в таблиці, враховуючи або відхиляючи зауваження.

Далі оголошується дата оприлюднення рейтингу відкритості. Після цього направляються запрошення на прес-конференцію, де проводиться оголошення результатів роботи по Моніторингу та надаються рекомендації щодо роботи офіційних веб-сайтів.

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×