Заява оприлюднена на сайті GIJN у п‘ятницю, 23 лютого 2018 року та направлена послу України в США.
ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» як один з десяти українських членів глобальної мережі підтримує позицію і заклик GIJN.

«Глобальна мережа журналістів-розслідувачів з сумом дізналась про останні напади на Рівненську агенцію розслідувань на заході України». 22 лютого стався підпал рівненського центру, а напередодні –  крадіжка серверів з комп’ютерними файлами, все це вказує на кампанію насильства та переслідувань, спрямованих проти агенції».
Рівненський центр є шанованим членом Глобальної мережі журналістів-розслідувачів і наші 155 медіа-організацій з 68 країнах уважно стежитимуть за тим, щоб українська влада вжила негайних та рішучих заходів для припинення цих нападів та виявлення злочинців».


Заява ІРРП щодо агресії проти Рівненської агенції розслідувань (портал «Четверта влада»), інших медіа та ГО, що висвітлюють боротьбу з корупцією та сприяють здійсненню реформ у Рівному, опублікована на сайті ІРРП.

Свої заяви щодо подій у Рівному та заклики до оперативного розслідування згаданих інцидентів також зробили міжнародна правозахисна організація Freedom House та міжнародний антикорупційний рух Transparenсy International.

 1,404 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×