ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» спільно з Фондом «Демократичне суспільство Схід» та партнерами розпочинає новий проект – «Протидія дезінформації в інформаційному просторі України, Вірменії та Грузії».

Мета проекту: укріплення механізмів співпраці експертних та журналістських кіл та вдосконалення журналістської майстерності у сфері якісної перевірки змісту та інформації.
Після закінчення проекту його учасники – журналісти – зможуть визначити ключові сфери, у яких використовується дезінформація та загрози, які це явище несе для України, Вірменії і Грузії; вони навчаться протидіяти дезінформації в першу чергу у сфері її визначення та перевірки змісту; напрацюють механізми сталої співпраці з експертами.
Учасники проекту будуть протидіяти дезінформації через публікації, теле- і радіопрограми, створені під час проекту. Після його завершення вони продовжать використовувати інструменти співпраці з експертами.

У проекті візьмуть участь експерти з Польщі, України, Грузії та Вірменії. Журналісти, що візьмуть участь в заходах, отримають нагоду налагодити співпрацю з експертами.

Що ми плануємо:

 • дводенна конференція для усіх учасників проекту у Києві за участі експертів з Польщі, України, Грузії та Вірменії, що відбудеться 25-26 серпня 2018 року;

 • триденний семінар з протидії дезінформації у кожній з країн (Україна, Грузія, Вірменія) – 27-29 серпня 2018 року;

 • публікація у медіа матеріалів учасників проекту – на тематику, у якій найбільше розповсюджена дезінформація (за підготовку і публікацію матеріалів передбачені гонорари);

 • конкурс на кращий матеріал серед учасників проекту у вересні-жовтні 2018 року.

Проблема дезінформації в ЗМІ є надзвичайно великою і багаторівневою, тому ми зосередимося на кількох аспектах у нашій діяльності. Проект буде дуже інтенсивним та потребує певної дисципліни. З учасниками буде підписано угоду, що передбачає обов’язкову участь в усіх заходах проекту.

До участі запрошуються 10 журналістів з України (усі регіони, усі види медіа), 14 з Вірменії і 9 з Грузії.
Кандидати на участь з України можуть заповнити форму тут.

Дедлайн подачі заявок – 16 липня 2018 року, 23.59.
Контактна особа – Ірина Шпаковська, (067) 547 22 33, irina.irrp@ukr.net

Ми повідомимо про участь відібраним учасникам не пізніше 30 липня 2018 року.
Склад учасників проекту визначатиме конкурсна комісія, до якої увійдуть координатори проектів з Польщі, України, Грузії та Вірменії.

Партнери проекту:
ВірменіяAnalytical Centre on Globalisation and Regional Cooperation ACGRC;
Україна Інститут розвитку регіональної преси ІРРП;
ГрузіяCaucasus Center for Journalists.


Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпрацї з метою розвитку

Project co-financed by the Polish development cooperation programme of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland

 1,325 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×