Сьогодні, 26 червня 2018 року, у міжнародній спільноті журналістів-розслідувачів n-ost – день Анни Бабінець. Саме сьогодні партнери n-ost в країнах східного партнерства, в тому числі в Україні, поширюють короткий відеоролик з Анною – редактором OCCRP в Україні та співзасновницею агенції журналістських розслідувань Слідство.Інфо.

 • Якщо хтось каже, ви не повинні це публікувати, або намагається на нас тиснути, ми розуміємо, що це дійсно важливо, ми повинні поділитися цим з людьми, – розповідає Анна. Вона визнає, що бути журналістом-розслідувачем в Україні – небезпечніше, ніж писати про шоу-бізнес чи бути репортером-новинарем. Але це так само небезпечно, як в усьому світі, це частина роботи журналіста-розслідувача.
 • Найважливіше сьогодні – це сторітелінг, – підкреслює журналістка. – Як ви розказуєте свою історію. Вона має бути дуже зрозумілою усім людям: нашим колегам, президенту, людям, які живуть десь у малих містечках. Тому після цієї історії ми почали працювати над сторітелінгом. Раніше ми думали, що ми публікуємо інформацію і цього достатньо. Цього недодатньо.

Що стало найбільшим викликом у кар’єрі Анни, як вона його подолала і які висновки зробила  – дивіться у відеоролику (не забудьте увімкнути субтитри українською).

ГО «ІРРП» є партнером n-ost в Україні з 2015 року. За сприяння Інституту розвитку регіональної преси українські журналісти долучаються до транскордонних розслідувань з колегами з Грузії, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Німеччини.

5 voices of n-vestigate: Anna Babinets, investigative journalist, Ukraine from n-ost on Vimeo.

 1,579 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×