ГО “Інститут розвитку регіональної преси” висловлює підтримку рівненським журналістам та активістам у зв`язку з масовою агресією проти них. Ми закликаємо медіаспільноту до солідарності та розробки спільного плану дій, який врешті дасть нам змогу почуватися в безпеці!

Протягом 17-24 лютого 2018 року у місті сталося кілька інцидентів.
22 лютого невідомий підпалив офіс редакції порталу “Четверта влада” (у будівлі були журналісти та їхні діти). У ніч на 19 лютого підпалено двері помешкання родичів журналіста та керівника ГО “Антикорупційний моніторинг України” Юрія Дюга.

18 лютого невідомі викрали сервери місцевих ЗМІ («4 влада», «Голосно», «Рівне 1» та громадських організацій – Громадянська мережа «Опора» (рівненський осередок) та «Інфохаб»), 23-го – ноутбуки ГО “Екоклуб”.

Більшість потерпілих – члени обєднання “Рада реформ Рівного”. Журналісти та активісти обєднання викривають масштабні корупційні оборудки, протидіють зловживанням місцевих чиновників та борються за позитивний розвиток міста.

Ми сподіваємося від правоохоронних органів справедливого розслідування.

Події в Рівному мають стати точкою неповернення для всіх нас і стимулом для ще наполегливішої спільної роботи. Рівень агресії проти журналістів в Україні зростає настільки очевидно, що скоро робота в медіа буде небезпечнішою, ніж робота в поліції.

Ви можете підтримати колег фінансово, щоб прискорити відновлення їхньої роботи (на картку Приватбанку):
5168 7423 5417 6087 – Торбіч Антоніна Олександрівна (“Четверта влада”);

4731 1856 0701 6331 – для ГО “Антикорупційний моніторинг України”

 1,295 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×