Вебінар Антона Столярова, журналіста Bihus.info та аналітика проекту Declarations.com.ua відбувся в ІРРП 15 березня 2018 року.
Його переглянули 38 журналістів та активістів з різних регіонів України. На участь у цьому вебінарі команда ІРРП отримала 119 заявок.

На вебінарі йшлося про роботу з механізмами пошуку та аналітичними модулями на сайті Declarations.com.ua, про використання соцмереж для пошуку інформації про декларанта, про роботу з відкритими реєстрами України та інших країн.

Зацікавлених у темі запрошуємо переглянути запис вебінару

Презентація з вебінару – також доступна, користуйтеся 🙂

Вебінар: «Пошук даних у відкритих реєстрах для перевірки декларацій посадових осіб: лайфхаки для журналістів та активістів» – другий з трьох вебінарів, запланованих ГО “ІРРП” у першій половині 2018 року.

Тема першого вебінару: «Електронне декларування: що і як виявляти”, його проводив Антон Марчук – аналітик та член правління громадської організації «Антикорупційний штаб», менеджер антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ (РПР). (За гіперлінком доступні запис та презентація вебінару).

Третій і останній вебінар з цього циклу відбудеться 3 квітня 2018 року. Тема«Судова практика по витребуванню декларацій посадових осіб: доступ до публічної інформації проти приватності осіб». 

Його проведе Віра Крат – адвокатеса, медіа-юристка, тренерка. Щоб взяти участь у ньому, достатньо заповнити реєстраційну форму.

 1,907 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×