На триденному тренінгу з управління проектами 15 представників центрів розслідувальної журналістики вивчали основи проектного менеджменту та обговорювали практичне застосування цих знань у своїх організаціях. Тренінг відбувся у Києві 30 березня – 1 квітня 2018 року.

 • Якщо здається, що управління проектами і журналістика розслідувань – це з різних сфер знань, ти поганий розслідувач, – йдеться у відгуку учасників тренінгу з Вінницької агенції розслідувань. – Бо кожне розслідування – це проект, в якому чітко сформульована мета, визначені ресурси, поетапно розписані дії, прораховані і мінімізовані ризики.

Тренерами виступили Ірина Негрєєва – незалежна консультантка та тренерка з управління проектами, моніторингу та оцінки, Олег Хоменок – медіа-тренер, старший радник з питань медіа «Internews Network». Гостьовою спікеркою стала Катерина Марущак, менеджерка програми грантів,  «Internews Network».

 • Коли наша Четверта влада почала брати участь у програмі ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси, спрямованій на посилення організаційної спроможності центрів журналістських розслідувань, я раптом відчула себе профаном у багатьох сферах управління організацією, – ділиться відгуком Антоніна Торбіч з агенції «Четверта влада» (Рівне). І додає, що після серії тренінгів «раптом стає видним світло в кінці тунелю». – Навчання як краще управляти проектами. І помаленьку повертається впевненість у собі, адже розумієш що якщо твоя діяльність важлива для громади, добре спланована, проаналізована на ризики і обгрунтована – її підтримають.

Конспекти і посібники з попередніх тренінгів цього проекту:
Поради з краудфандингу
Стратегічне планування – алгоритм від експертів ІРРП
Алгоритм написання грантової заявки – покрокова інструкція від ІРРП
Сім ключових питань про створення стратегічного плану для медіа та ГО

Тренінг відбувся в рамках дворічного проекту з організаційного розвитку центрів розслідувальної журналістики, що провадять діяльність як громадські організації.
Проект стартував у липні 2017 року. Протягом двох років учасники отримують консультативну та експертну підтримку для розвитку своїх організацій. З того часу учасники проекту встигли дізнатися про краудфандинг, стратегічне планування та фінансовий менеджмент громадських організацій.

Перші результати проекту – ГО «Центр журналістських розслідувань «Сила правди» з Луцька та ГО «Центр медіа розслідувань «Прозоро» з Кропивницького протягом лютого 2018 року отримали підтримку від міжнародних організацій на реалізацію суспільно значущих проектів з розслідувальної журналістики.

ГО «ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси» реалізовує проект за підтримки програми Матра Посольства Нідерландів в Україні

Громадські організації, що беруть участь у цьому проекті:

 1. ГО “Медіа клуб громадського діалогу “Європростір”
 2. Громадська організація “Жіночий антикорупційний рух”
 3. Громадська організація “ТОМ 14”
 4. Громадська організація “Об’єднання “Юнітек”
 5. Харківський антикорупційний центр
 6. Громадська організація “Гуманітарний рух”
 7. Громадська організація “Львівська група”
 8. ГО “State Watch”
 9. Ініціативна група ГО «Сила правди»
 10. ГО “Центр медіарозслідувань «Прозоро»
 11. Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”
 12. Миколаївський центр журналістських розслідувань
 13. ГО “Запорізький центр розслідувань”
 14. ГО  “АЖР” Четверта влада
 15. ГО ВОГО “Агенція журналістських розслідувань”

 1,873 total views,  2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×