re:start democratic discourse – проект з підвищення медіаграмотності

re:start democratic discourse – проект з підвищення медіаграмотності
ГО “Інститут розвитку регіональної преси” в партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг,  за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини реалізовує проект «re:start democratic discourse».
 
Мета проекту: зміцнення демократичного суспільства та створення ефективної довгострокової співпраці та комунікації між українським та німецьким медіа-секторами.
Окремі кроки проекту спрямовані на підтримку професіоналізму журналістів, блогерів та громадянських журналістів, а також медіаграмотності споживачів, щоб зробити широкий доступ громадськості до високоякісної журналістики. Громадянське суспільство повинно вміти розуміти, аналізувати та ставити під сумнів медіа продукт та його соціальний ефект.
Перш за все, частини проекту будуть виконуватися в конкретних регіонах, спрямованих на місцеве населення та працівників ЗМІ: у Запоріжжі, Південному регіоні України, що межує з Кримом та східною частиною країни, оскільки ці регіони є особливо вразливими до дезінформації та пропаганди.
 
Ключові компоненти:
1) Кампанія в соціальних мережах для підвищення обізнаності споживачів інформації та свободи засобів масової інформації, плюралізму і демократії;
2) Серія навчальних заходів з медіаграмотності учнів та студентів, спрямованих на те. щоб вони могли захищати себе від “підроблених новин”, ненависті та дезінформації;

3) Серія тренінгів та стажувань на регіональному рівні для українських місцевих журналістів, блогерів та громадянських журналістів з метою підвищення їх професійного рівня.

 

Програма буде реалізовуватись протягом червня-грудня 2018 року.
Навички

Опубліковано

08.08.2018

Залишити відповідь

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×