Видавничий бізнес сьогодні немислимий без комп’ютерних видавничих систем, які розсовують обрії творчості, дозволяючи реалізувати всі ваші задуми. Видавничі програми легко піддаються освоєнню навіть непрофесіоналам у видавничій роботі. Однак недостатньо усього лише опанувати інструментами, які вони пропонують. Потрібно володіти, крім іншого, базовими поняттями видавничої справи, мати уявлення про видавничому процесі. Без цих знань немислиме створення повноцінної поліграфічної продукції.

Мета даного курсу якраз і полягає в тому, щоб дати загальне уявлення, як зробити ваші видання прийнятними з точки зору поліграфічних вимог, а значить – і більш привабливими на вид. Тут зібрано матеріал, якого повинно вистачити для отримання загального уявлення про предмет і приступити до створення друкованої продукції. Курс побудований таким чином, що послідовно висвітлюються всі стадії підготовки видання – від задуму до отримання оригінал-макету.

Матеріал, який викладається в даній книзі, не прив’язаний до якогось одного програмного продукту. Це зроблено для того, щоб можна було використовувати приведені поради і рекомендації в різних видавничих системах.

Завантажити: Курс макетування та верстки

 

 2,099 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×