Голова комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський був згаданий у розслідуванні

Олександра Гуменюка «Моторні ділки»: Як «Укроборонпром» закуповує російські двигуни для бронетехніки» (Слідство.Інфо, для Громадського).

У розслідуванні йшлося про придбання «Укроборонпромом» двигунів техніки за завищеними цінами – через фірми-посередники у Молдові.
 

Журналістів у суді захищали медіаюристки ІРРП Людмила Панкратова та Оксана Максименюк.

 

 • Позивач вимагав спростувати наступну інформацію: «… значний вплив на роботу Укроборонпрому чинить Сергій Пашинський…» та «Олександр Дубовой – давній друг Пашинського», – розповідає Людмила Панкратова

 

15 січня Шевченківський райсуд відмовив Пашинському в задоволенні позову до Дмитра Гнапа та Громадського ТВ про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації (моральна шкода була оцінена у символічну одну гривню).

 

 • Однак у суді ми довели, що вказані вислови, які позивач вважає недостовірними, по-перше, вирвані з контексту, – продовжує медіа-юристка. – По-друге є оціночними (з наявною фактичною основою), по-третє, не є негативними щодо Пашинського.

 

Рішення суду може бути оскаржено протягом тридцяти днів.
Проект «Слідство.Інфо», правову підтримку якого забезпечували медіаюристи ІРРП, припинив свою роботу в кінці грудня 2017. Однак, юристи будуть  і подальшому супроводжувати всі справи, які виникли за результатами розслідувань – як справи про дифамацію (захист честі та гідності) так і справи, порушені правоохоронними органами за наслідками публікацій  року.

 1,393 total views,  2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×