Тренінг “Правові основи роботи журналіста” для працівників Рівненської філії Суспільного відбувся 9 травня 2018 року. Юристка Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) провела його на запрошення продюсерів UA: Рівне Дмитра Бондара та Інни Білецької. У ньому взяли участь працівники усіх підрозділів Рівненської філії.

“Суспільному мовнику потрібно демонструвати високі стандарти журналістики, щоб підкреслити різницю між колишніми застарілими, нерідко замовними підходами держтелерадіокомпаній до висвітлення подій, і нинішніми запитами суспільства на неупереджену та об’єктивну інформацію, – цитує Панкратову UA: Рівне у своєму відгуку на Фейсбуці.

“Журналістам Суспільного треба завоювати аудиторію якісним продуктом, а для цього необхідно дотримуватися стандартів, бути швидкими, точними і цікавими глядачеві. А без знання своїх прав, створити якісний продукт дуже важко. Найперше джерело захисту прав журналіста – він сам. Важливо знати свої права, знати на що посилатись. Коли журналіст обізнаний в цих питаннях – можна досягти успіху”, – впевнена медіаюристка ІРРП.

Продюсерка Рівненської філії Інна Білецька підкреслила зацікавленість у подальшому навчанні творчого колективу.

У березні цього року ІРРП організовував для журналістів Рівненської філії Суспільного тренінг з використання фемінітивів – також на замовлення керівництва. Його проводила медіа-тренерка Ольга Веснянка.

 1,456 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×