Команда ГО “Інститут розвитку регіональної преси” вже понад 10 років працює у сфері розвитку медіа та альтернативної освіти для українських журналістів. Ми успішно виконали понад 90 проектів та співпрацювали з багатьма спеціалістами у сфері медіа. Ми не збираємось зупинятись і хочемо зробити нашу роботу більш якісною та ефективною.

Ми запрошуємо медіа-тренерів та медіа-спеціалістів, які є експертами у сфері журналістських розслідувань, журналістики толерантності, цифрової безпеки, медіаграмотності, текстового та відео-сторітелінгу, журналістики даних, міжнародних стандартів журналістики та інших галузях журналістської альтернативної освіти, співпрацювати з нашою командою.

Для цього потрібно заповнити анкету ТУТ. На основі отриманої інформації ми створимо список тренерів-партнерів, яких будемо залучати до підготовки та проведення наших тренінгів.
Заявки приймаються до 1 жовтня 2018 року.

Приєднуйтеся до команди медіа-тренерів та медіа-спеціалістів ГО “Інститут розвитку регіональної преси”. Разом у нас більше шансів вивести український медіасектор на якісно новий рівень.

Ми вже зробили перші кроки у цьому напрямку: у квітні провели першу 5-денну “Школу ефективного медіа-тренера”, випускниками якої стали 10 практикуючих журналістів та експертів, що займаються тренерською діяльністю.

У середині вересня ІРРП планує провести ще один 5-денний тренінг для “наставників” медіасектору.

Детальніше про тренінг можна дізнатися ТУТ. Кількість учасників тренінгу обмежена – всього 10 осіб. Не прогавте свій шанс!

Команда ІРРП

 1,083 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×