Пам’ятка з фінансового менеджменту діяльності неурядових організацій – це результат тренінгу на цю тему, що відбувся 3-5 листопада 2017 року у Києві. 

Тренінг проводили Наталія Євченко, координаторка проекту «Посилення коаліції РПР», заступниця директора Центру демократії та верховенства права та Олег Хоменок, старший радник з питань медіа Internews Network, член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. Вони й підготували пам’ятку, що допоможе членам ГО належним чином організувати фінансову складову роботи своєї організації.

Учасниками тренінгу стали представники 15 незалежних центрів розслідувальної журналістики, що отримують експертну підтримку в рамках проекту з організаційного розвитку своїх громадських організацій.
Фінансовий менеджмент передбачає планування, організацію, контроль та моніторинг фінансових ресурсів задля досягнення мети організації. У пам’ятці йдеться про те, як налаштувати кожен з цих етапів у неприбутковій громадській організації.

Раніше в рамках цього проекту були опубліковані:

Стратегічне планування – алгоритм від експертів ІРРП
Алгоритм написання успішної грантової заявки

Дворічний проект стартував у липні 2017 року, команда ІРРП реалізовує його за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні через програму “МАТРА”.

 1,618 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×