ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» оголошує додатковий набір учасників на дводенний тренінг з фізичної безпеки, який проведуть сербські журналісти-розслідувачі Стеван Дойчинович та Павле Петровіч.

Цільова аудиторія: журналісти-розслідувачі, котрі під час виконання професійних обов’язків неодноразово наражалися на небезпеку, а саме: погрози, залякування, спроби фізичного насильства, психологічний тиск.

Дата проведення: 29-30 липня, м. Київ.

Тренінг з фізичної безпеки є складовою тримодульного тренінгу з безпеки журналістів, що охоплює аспекти цифрової, правової та фізичної безпеки.

За результатами тренінгу учасники та учасниці дізнаються:

 • як працювати з анонімними, малознайомими та потенційно небезпечними людьми, зокрема джерелами;
 • про особливості індивідуального (закритого) спілкування з фігурантами розслідування;
 • як працювати під прикриттям та в стресових ситуаціях;
 • про особливості стеження та контрстеження;
 • про особливості співпраці з правоохоронними органами.

Тренери:

Стеван Дойчинович – головний редактор сербського журналістського об’єднання з дослідження злочинності та корупції KRIK, регіональний редактор Центру з дослідження організованої злочинності та корупції (Organized Crime and Corruption Reporting Project, OCCRP) у країнах Східної Європи та Центральної Азії. Спеціалізується на розслідуванні організованої злочинності, корупції, приватизаційних угод, відмиванні грошей та індустрії азартних ігор. Стеван – автор книги про роль балканської мафії у міжнародній контрабанді кокаїну.

Павле Петровіч – журналіст-розслідувач сербського журналістського об’єднання з дослідження злочинності та корупції KRIK, працював із OCCRP як журналіст-розслідувач та спеціаліст з безпеки. Закінчив факультет із безпеки Белградського університету, навчається на магістерській програмі з вивчення тероризму, організованої злочинності та безпеки.
З 2009 року викладає Soko Combat System (система самозахисту, яку людина опановує за короткий термін в реальних умовах життя з урахуванням своїх фізичних даних).

У 2017 році здобув премію Data Journalism Award.
Заповнити заявку на участь у тренінгу з фізичної безпеки можна ТУТ.

Заявки приймаються до 22 липня (12.00).

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Loading

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×