Регіональний фокус: Загальноукраїнський

Термін подання документів: до 17 лютого 2015 р.

Орієнтовні дати поїздки 22 березня – 4 квітня 2015 р.

Регіональний фокус: Загальноукраїнський

Термін подання документів: до 17 лютого 2015 р.

Орієнтовні дати поїздки 22 березня – 4 квітня 2015 р.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір для участі у програмі “Угода про асоціацію між Україною і ЄС та її висвітлення у засобах масової інформації” за проектом «Навчальні програми професійного зростання» (Participant Training Program). Програма є загальноукраїнською.

Проект передбачає обмін професійним досвідом, і надає учасникам можливість ознайомитися з роботою американських чи європейських колег на робочих місцях, а також розвивати професійні співтовариства й партнерства в Україні.

Учасниками програми можуть бути: журналісти, редактори, блогери, а також інші представники засобів масової інформації (крім операторів та технічних працівників), передусім ті, хто працює в східних та південних областях України.

Основна мета програми стажування полягає в підвищенні рівня поінформованості журналістської спільноти в Україні щодо питань інтеграції України в ЄС:  що на практиці означає Угода про асоціацію між Україною і ЄС, які наслідки матиме імплементація Угоди для громадян України та суспільства в цілому. Під час стажування учасники програми зможуть ознайомитись з практичним досвідом висвітлення цих питань польськими колегами та розробити власний план дій за тематикою програми.

Навчальна програма включає: тижневий тренінг у Варшаві та ознайомлення з практичним досвідом польських медіа, неурядових організацій, урядових структур, освітніх установ, а також тижнева поїздка у регіони для  ознайомлення з роботою регіональних медіа, регіональних урядових структур, громадських організацій та шкіл. Навчальна програма передбачає, що в процесі її проведення учасники підготують журналістські матеріали з практичних аспектів європейської інтеграції та після повернення опублікують/представлять їх у ЗМІ України.

Під час програми обговорюватимуться питання:

•         Європейські інституції та їх функціонування в польському контексті.

•         Політична інформація стосовно пов’язаних із членством в ЄС заходів/дій з боку адміністрації президента, прем’єр-міністра, парламенту.

•         Кошти ЄС та їх використання.

•         Європейський союз та розвиток громадянського суспільства.

•         Участь громадян у громадському житті на рівні міста, району, села.

•         Неурядові організації/інституції, залучені до висвітлення інформації, пов’язаної із членством в ЄС:  Фонд Роберта Шумана,  Європейський Центр Натолін (Centrum Europejskie Natolin), Громадський Дослідницький Інститут (Instytut Badań Publicznych).

•         Медіа та висвітлення інформації з питань європейської інтеграційної стратегії. 

•         Європейська інтеграція на практиці: місцевий розвиток, програми місцевих органів влади на підтримку безробітних, розвитку сільської місцевості та фермерів, анти-корупційні програми, програми сприяння незалежності судової системи, прозорій політичній системі, незалежним ЗМІ.

Учасників також ознайомлять з телевізійними програмами та документальними матеріалами, які висвітлюють питання європейської інтеграції.

Навчальна програма “Угода про асоціацію між Україною і ЄС і її  висвітлення у засобах масової інформації” проходитиме в Польщі і триватиме 2 тижні. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу.

Група складатиметься з 10 осіб. Також буде відібрано до п’яти альтернативних кандидатів, які зможуть взяти участь у програмі у разі відмови від участі когось з основних кандидатів. Програма розроблятиметься для групи в цілому з урахуванням побажань її учасників. Під час перебування в країні стажування учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням.

Орієнтовна дата поїздки – з 22 березня по 4 квітня 2015 р. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових, тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Вимоги до кандидатів:

  • бути громадянином України;
  • проживати в Україні на момент подання документів, відбору учасників та проведення програми;
  • мати щонайменше три роки досвіду роботи і намір працювати у тій самій сфері ще біля п’яти років;
  • мати право отримати Шенгенську візу.

Заповнити он-лайн Анкету кандидата для участі в програмі на сайті  www.ptp.ceume.org.ua та подати один примірник роздрукованих і власноруч підписаних після заповнення он-лайн форми документів  до 17 лютого 2015 року. 

Документи для участі у програмі необхідно відправити рекомендованою чи кур’єрською поштою за адресою:

Проект «Навчальні програми професійного зростання»

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME)

вул. Еспланадна, 28, оф. 7, м.Київ, 01001

Документи можна також подати особисто протягом робочого дня (з 10:00 до 18:00). Офіс проекту знаходиться за вказаною вище адресою, найближча станція метро – «Палац спорту», телефони для контактів – (044) 246-7208.

Співбесіда з кандидатами проводитиметься у м. Київ орієнтовно 25-26 лютого 2015 р. Транспортні витрати для участі у співбесіді не відшкодовуються. Співбесіда з учасниками з регіонів може проводитись в режимі скайпу.

Координатор програми: Ткаченко Валерія, тел. (044) 246-7205/13, (050) 355-2410.

Loading

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

    П.І.Б.*

    Організація

    E-mail*

    Телефон

    Деталі звернення

    Яка юридична допомога вам потрібна? *

    Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

    Завантажте документи/файли

    * - обов'язкові поля

    ×














    ×