ГО “Інститут розвитку регіональної преси” в партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), м. Лейпциг,  за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини, оголошує набір на 8-денний тренінг «Школа для журналістів».

Дата проведення: 11-18 серпня 2018 року, м. Бердянськ.

Хто може взяти участь у цьому тренінгу: журналісти та журналістки всіх видів медіа Запорізької області, які бажають підвищити свій професійний рівень.

На тренінгу учасники дізнаються про:

  • Правові основи роботи журналіста, доступ до публічної інформації, захист персональних даних, відповідальність журналіста та як її запобігти
  • Стандарти журналістики, етика
  • Як збирати новини та писати якісні тексти
  • Техніка інтерв’ю
  • Відкриті дані в роботі журналіста
  • Сучасна візуальна журналістика. Нові формати сторітеллінга
  • Як перевіряти інформацію
  • Основи з цифрової безпеки

Умови участі:

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Учасникам тренінгу з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація вартості проїзду.
Для участі у 8-денному тренінгу «Школа для журналістів» буде відібрано 16 учасників.
Заявку потрібно заповнити та надіслати до 19 липня 2018 року (24.00).

До 24 липня 2018 року ми повідомимо відібраним учасникам про участь у тренінгу.
Всі учасники зобов’язуються бути присутніми під час усіх днів тренінгу та брати активну участь у всіх навчальних заходах!

Інформація про тренерів:

 Олег Хоменок – старший радник з питань медіа в Internews Network, сертифікований медіа-консультант і медіа-тренер. Має багаторічний досвід у медіа-галузі. Автор кількох посібників із журналістики.

Ольга Юркова – журналістка, редакторка, медіа-тренерка. Спеціалізації – мультимедійна журналістика, використання нових медіа в роботі журналістів і редакторів, медіа менеджмент, журналістська етика, факт-чекінг. Має понад 10-річний досвід роботи у журналістиці. Редактор відділу “Донбас, Крим” у Медіа домі “Нова інформація”

Інна Гадзинська –  редактор, медіа-тренер, менеджерка з комунікацій в ІРРП. Спеціалізація: моделі контенту, створення контенту, планування, оповідання історії, стандарти журналістики, редакторський потік.

Людмила Панкратова – медіа-юристка. Опікується проектами з юридичної допомоги, навчальними проектами, а також проектами, пов’язаними з забезпеченням доступу до інформації.  Надає юридичні консультації та захищає журналістів у судах, веде семінари та вебінари.

Дарина Шевченко –  – керівниця проекту з розвитку журналістських розслідувань в ІРРП, виконавча продюсерка та редакторка розслідувального проекту Сдідство.Інфо, працювала журналісткою та редакторкою новин англомовної газети Kyiv Post, керувала департаментом журналістських розслідувань телеканалу ZIK.

Максим Луночкін – со-ініціатор ГО “Лабораторія цифрової безпеки”, що була створена з метою об’єднати зусилля в допомозі громадським організаціям та активістам знизити ризики та можливі наслідки загроз в цифровому світі. Надає консультаційну та технічну ІТ підтримку правозахисникам та незалежним медіа, що працюють в Криму та на Сході України.

З будь-яких питань звертайтеся за номером телефону +38 067 234 42 16  або пишіть на електронну скриньку irrp@ukr.net.

Контактна особа: координаторка проекту Оксана Євтушенко

Loading

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

    П.І.Б.*

    Організація

    E-mail*

    Телефон

    Деталі звернення

    Яка юридична допомога вам потрібна? *

    Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

    Завантажте документи/файли

    * - обов'язкові поля

    ×














    ×