Наприкінці травня Інститут розвитку регіональної преси представив колегам-медійникам новий продукт — ресурс www.povaha.org.ua. Цей сайт поєднує в собі елементи інформаційної кампанії та медіа. Його мета — викривати випадки сексизму та роз’яснювати неприпустимість цього явища в політиці та СМІ. Співробітники ІРРП, журналісти, які залучені до роботи сайту, а також партнери цього проекту сайту вважають, що врешті-решт це призведе до більш збалансованого представництва жінок у владі та на високих позиціях в усіх сферах українського суспільства.

Наприкінці травня Інститут розвитку регіональної преси представив колегам-медійникам новий продукт — ресурс www.povaha.org.ua. Цей сайт поєднує в собі елементи інформаційної кампанії та медіа. Його мета — викривати випадки сексизму та роз’яснювати неприпустимість цього явища в політиці та СМІ. Співробітники ІРРП, журналісти, які залучені до роботи сайту, а також партнери цього проекту сайту вважають, що врешті-решт це призведе до більш збалансованого представництва жінок у владі та на високих позиціях в усіх сферах українського суспільства.

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» підтримує веб-сайт в рамках проекту «Україна: просування жінок в якості політичних лідерів» Національного демократичного інституту міжнародних відносин (США) за фінансової підтримки Уряду Швеції.

«Повага» — це кампанія проти проявів сексизму в ЗМІ щодо жінок, – розповідають засновники сайту в рубриці «Про нас». –  Чому ми вирішили боротися саме з цією проблемою, і чи існує вона взагалі? Шкода, якої завдають коментарі та висловлювання, спрямовані на приниження політиків саме за ознакою статі, – це втрачена довіра виборців, і як наслідок – половина населення країни не має свого представництва у владі.

Ми за те, щоб усі були в рівних умовах і грали за одними правилами, щоб образливі репортажі та їх автори не залишались і надалі нормою української журналістики, а стали би предметом громадського обговорення і врешті зникли як явище.»

Серед задач сайту –  залучити до обговорення проблеми не лише  активістів гендерного руху, а й ширшу аудиторію. Це планується робити за допомогою цікавих статей, колонок, рубрик. В якості елементів інформаційно-просвітницької кампанії на сайті будуть представляти  експертів, ноу-хау, документи і пропонувати шляхи розв’язання практичних ситуацій, коли вони з’являтимуться, а також акумулювати джерела. Редактором  сайту стала директор з розвитку та комунікацій ІРРП Ілона Фанта.

У подальшому деякі рубрики на новому сайті ще будуть додаватися або удосконалюватись. На Facebook вже відкрита сторінка сайту, де однодумці спілкуються і збирають інформацію щодо проявів сексизму в Україні та за кордоном.  Запрошуємо журналістів та медійників приєднуватись. Також редакція сайту пропонує співробітництво талановитим авторам. З цього питання можна писати  на адресу povaha.org.ua@gmail.com .

Loading

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

    П.І.Б.*

    Організація

    E-mail*

    Телефон

    Деталі звернення

    Яка юридична допомога вам потрібна? *

    Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

    Завантажте документи/файли

    * - обов'язкові поля

    ×














    ×