Календар подій моніторингу

2015 рік

17 грудня 2015 р. (ЦОВВ) –  на прес-конференції в прес-центрі «Український кризовий медіа-центр» ГО “ІРРП” оприлюднив рейтинг відкритості сайтів центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) відповідно до результатів моніторингу, проведеного в 2015 році.

Рейтинг відкритості центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)

101 в еб-сайту в ищих  на в чальних закладі в ( В НЗ) України. Було про Моніторинг в едено у спі в праці з Міністерст в ом ос в іти і на уки з метою УКРАИНЫ оцінки якості інформу в Ання іноземних громадян про УМО в и в ступу до В НЗ УКРАИНЫ, про та на в чання в них.  

30 вересня 2015року (Суди)  – Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг відкритості 47 офіційних веб-судів Сайтов вищого та апеляційного рівня. Моніторинг відкритості веб-сайтів судів України проводиться вперше та включає оцінювання за 111 змістовними та 48 технічними параметрами.

16 та 21 вересня 2015 року (Суди) –  круглі столи «Проблемні питання наповнення офіційних веб-сайтів судів».

3 липня 2015 року (ОДА / КМДА / Облради / Київрада). Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг інформаційної відкритості 49 сайтів органів влади України обласного рівня та міста киева. Таке дослідження в Україні було проведено вперше. Його головна мета – визначити чи розміщено на сайтах інформацію, яку органи влади зобов’язані оприлюднювати для громадськості, наскільки повно та доступно представлена ​​наявна інформація про діяльність влади .


2014 рік

10 грудня 2014 року (ЦОВВ) – на прес-конференції в УНІА «Укрінформ» Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП)  оприлюднив рейтинг відкритості 55 Сайтов  центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) відповідно до результатів моніторингу, проведеного 2014 року.

Рейтинг відкритості центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)


2013 рік

17 лютого 2014 г. року на прес-конференції в УКРІНФОРМ Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг відкритості 56 сайтів центральних органів державної виконавчої влади (ЦОВВ) відповідно до результатів моніторингу, проведеного в 2013 році.

Рейтинг відкритості центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)


2012 рік

27 листопада 2012 року  (ЦОВВ) – на прес-конференції в УНІАН Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг відкритості 56 сайтів центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) відповідно до результатів моніторингу, проведеного в квітні – вересні 2012 року.

Рейтинг відкритості центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)


2011 рік

26 жовтня 2011 року  на прес-конференції в НІА «Укрінформ» Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) оприлюднив рейтинг відкритості 56 сайтів центральних органів виконавчої влади відповідно до результатів моніторингу , проведеного в лютому – серпні 2011 року.

Рейтинг відкритості центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ)

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

  П.І.Б.*

  Організація

  E-mail*

  Телефон

  Деталі звернення

  Яка юридична допомога вам потрібна? *

  Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

  Завантажте документи/файли

  * - обов'язкові поля

  ×


  ×