Вебінар на тему: “Практичний фінансовий менеджмент неприбуткових організацій ” відбувся 20 грудня. Тренерка: Наталія Євченко, координаторка проекту «Посилення коаліції РПР», заступниця директора Центру демократії та верховенства права.

Під час вебінару йшлося про оформлення та оподаткування трудових відносин з працівниками, взаємодії громадської організації з суб’єктами підприємницької діяльності, про особливості оподаткування та звітності.

«Перш, ніж прийняти працівника на роботу, потрібно щонайпізніше напередодні надіслати про це повідомлення у місцеву податкову інспекцію (наприклад, якщо плануєте найняти з 10 числа, можете повідомити й 1-го, але не пізніше, ніж 9-го до кінця робочого дня)», – зокрема, зазначила експертка.

Тренерка також розповіла про те, у яких випадках доречно оформляти контракти з працівниками, як зареєструватися ФОП (фізична особа-підприємець), про витрати і податки для ФОП та організацій, які оформляють найманих працівників.

Вебінар відбувся в рамках дворічного проекту зі сприяння організаційному розвитку центрів розслідувальної журналістики в Україні, який ІРРП проводить за підтримки Програми «Матра» Посольства Королівства Нідерландів. Усі учасники проекту отримали запис та презентацію вебінару.

774 total views, 3 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×