[su_tabs][su_tab title=”Загальна інформація”]

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує українських журналістів-розслідувачів взяти участь у щорічній дводенній Конференції «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 19-20 листопада 2016 року у Києві. 

Цьогоріч конференція журналістів-розслідувачів проходить за підтримки МФ «Відродження» та Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.

Мета конференції – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для обміну досвідом, спілкування, обговорення проблем, з якими стикаються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та Європі.

Повністю [su_highlight background=”#f9fceb”]за рахунок організаторів Конференції буде запрошено близько 100 учасників[/su_highlight], які постійно працюють у розслідувальній журналістиці. Проте ми маємо намір залучити до участі у конференції й інших журналістів, які мають досвід у сфері проведення журналістських розслідувань.

Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою irrp.org.ua@gmail.com

logo

[/su_tab] [su_tab title=”Програма”]

[su_document url=”http://irrp.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/programma2016_final_ru-1.doc.docx” height=”800″]

[/su_tab] [su_tab title=”Умови участі та реєстрація”]Потрапити на конференцію можна двома шляхами:

1.На конкурсних засадах:

Журналісти, які бажають взяти участь у Конференції журналістів-розслідувачів за рахунок організаторів на конкурсній основі, мають надіслати заповнену реєстраційну форму до 30 жовтня 2016 року (24:00).

За наявності вільних місць ми підтвердимо додаткові запрошення до 10 листопада включно. При цьому участь у Конференції буде безкоштовною, учасники за додатковими запрошеннями матимуть змогу відвідати всі засідання, отримати всі роздаткові матеріали, взяти участь в обідах та кава-паузах, а учасники з інших міст – отримають компенсацію проїзду та поселення в готелі.

УВАГА: у конкурсі можуть брати участь лише українські журналісти.

Реєстраційна форма для безкоштовної участі на конкурсній основі нижче або за посиланням

2.На платній основі:

Усі інші журналісти можуть гарантовано потрапити на Конференцію, сплативши реєстраційну плату 3500 за одного учасника, за умови участі двох і більше учасників від однієї редакції вартість участі складає 3000 гривень за кожного. Платна участь дає право на участь у всіх засіданнях та майстер-класах конференції та компенсує вартість пакету конференційних матеріалів, обіди та кава-паузи. Такі учасники самі покривають власні транспортні витрати та вартість проживання в готелі. Якщо вам необхідне проживання в готелі, організатори можуть допомогти вам з його бронюванням, а ви зможете оплатити його вартість при поселенні.

Якщо ви хочете взяти участь у конференції на платній основі, просимо заповнити відповідну реєстраційну форму.

Реєстраційна форма для участі на платній основі нижче або за посиланням

Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою irrp.org.ua@gmail.com. Напередодні конференції всі учасники отримають необхідну додаткову інформацію та рахунки-фактури.

[/su_tab]

[su_tab title=”Відео”]

Конференція журналістів-розслідувачів 2016 (укр.)

Конференція журналістів-розслідувачів 2016 (англ.)

Транскордонні розслідування: практика (Олена Васіна, Андрій Астефанесей, Тетяна Рихтун, Евіта Пуріна, Анастасія Дроздова, Катерина Іванова)

Ризиковані методи збору інформації: журналістські провокації, прихована зйомка, робота під прикриттям (Томаш Патора, Андрій Астефанесей, Олександр Бурмагін, Людила Панкратова)

Відкриті big data й перспективи роботи з ними (Денис Гурський, Нікіта Подгайний, Сергій Мільман, Олег Хоменок)

Етика журналістів-розслідувачів (Хенрік Кауфхольц)

[/su_tab]

[/su_tabs]

1,562 total views, 2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×