Розслідувальний партнерський проект N-Vestigate має на меті сприяти національним та транснаціональним журналістським розслідуванням у межах між Вірменією, Грузією, Молдовою, Україною, Азербайджаном, Білоруссю, Росією та ЄС. Мета – створення транснаціональної мережі, що більш глибоко закріплює журналістські розслідування в рамках відповідного суспільства кожної країни.

Журналісти-розслідувачі зможуть успішно працювати після того, як набудуть необхідних знань у сфері відповідних правових систем у своїх країнах, щойно навчаться впевнено працювати з конфіденційною інформацією. Чітке розуміння законів про свободу інформації (FoI), свободу преси та захисту даних є основним фундаментом для вільної та незалежної журналістської практики.

N-OST – Мережа журналістів у Східній Європі, що базується в Берліні. З її трьома департаментами НУО Медіа, Агенцією та Мережею, вона спрямована не тільки на покращення журналістики про Східну Європу в німецьких ЗМІ, а й на протидію західним стереотипам, а також на сприяння якісній журналістиці та медіа-грамотності у Східній Європі.

Разом з N-Vestigate, N-OST у 2017 році бере участь ще у двох інших медіа-проектах в Україні:

– щорічна прес-конференція N-OST;

  • Медіа Навігатор – покликаний залучати вчителів, журналістів та медіа-експертів до міжнародного професійного діалогу.

 1,026 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×