Громадські організації «Інститут розвитку регіональної преси» та «Канцелярська сотня» провели аналіз Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у рамках проекту «Громадський моніторинг доступу до інформації про власність» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

2Основна мета проекту полягала у виявлені проблем у роботі Реєстру та наданні пропозицій щодо шляхів їх усунення. Також, підготовлено поради для журналістів щодо пошуку та аналізу інформації, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Параметрами для аналізу Реєстру були: зручність у користуванні, інформаційна відкритість (повнота Реєстру), відповідність нормативно-правовим актам.

Головні проблеми наповнення та функціонування Реєстру, будуть обговорюватися на круглому столі, який відбудеться 22 вересня 2016 року об 10:30 в Radisson Blu hotel за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22.

Цільова аудиторія заходу – журналісти, представники Міністерства юстиції, представники БТІ, а також представники громадських організацій.

[su_button url=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey2SO__eOCOMXbqOHfbHdEBnXevfjW6Csq7I_mKmDkdl2-Dw/viewform” target=”blank” style=”soft” background=”#3bb370″ size=”10″ center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ[/su_button]

 

Просимо тих, хто бажає взяти участь у круглому столі, заповнити реєстраційну форму до 21 вересня 2016 року.

723 total views, 1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×