Протягом 2017 року команда ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» втілила немало цікавих проектів в усіх ключових сферах своєї діяльності: підтримки та розвитку журналістських розслідувань, освіти та юридичної підтримки журналістів, відстоювання гендерної рівності у суспільстві.

Минулого року завершився багаторічний проект з моніторингу сайтів органів державної влади, натомість розпочалися два масштабних проекти з підтримки журналістських розслідувань в Україні.

У травні ІРРП долучився до реалізації підкомпоненту з розвитку журналістських розслідувань Антикорупційної ініціативи ЄС, у червні розпочав проект з організаційного розвитку команд розслідувальної журналістики за підтримки програми «МАТРА» Посольства Нідерландів в Україні.

Вебінари зі створення мультимедійного контенту, створені в рамках проекту з децентралізації, і сьогодні доступні на сайті ІРРП, так само, як і вебінари для журналістів і активістів щодо перевірки декларації посадовців та інших юридичних аспектів роботи медівників.

За результатами 2017 року ми створили таймлайн – хроніку, у якій відображені усі ключові події для команди ІРРП протягом року. Окрім них, у хроніці зібрані усі важливі лінки, що можуть стати у нагоді журналісту не тільки у 2017-му: вебінари, посібники, конспекти тренінгів.

 964 total views,  1 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×