Найбільш відкритим серед центральних органів виконавчої влади за результатами 2016 року виявився Антимонопольний комітет України.

У п’ятірку лідерів увійшли: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба фінансового моніторингу України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державна архівна служба України. Спілкування з представниками цих держустанов було тривалим і плідним.

Загалом в процесі роботи наші фахівці спілкувалися з представниками  центральних органів влади, що дало змогу вдосконалити показник відкритості та налагодити комунікацію.  Адже метою проведення моніторингів було не лише з’ясування рівня відкритості і доступності  інформація. Ми прагнули також посприяти тому, аби сайти держустанов ставали зручнішими і зрозумілішими у користуванні. Однією з наших задач було сприяння у створенні доступних сайтів, з можливістю легко отримати всю необхідну інформацію та електронні послуги.

ПРЕЗЕНАЦІЯ З ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

1,117 total views, 2 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×