Глобальна мережа журналістів-розслідувачів (GIJN) та Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) розпочинає масштабний проект GIJN in Russian – GIJN російською.

У Глобальну мережу журналістів-розслідувачів (GIJN) входить 145 неурядових організацій з 62 країн світу, які підтримують і розвивають розслідувальну журналістику та сприяють розширенню мережі журналістів-розслідувачів, контактам та спільним проектам журналістів з різних країн.  Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) працює над розвитком професійних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні.

Доклавши спільних зусиль, ми вирішили створити проект, за допомогою якого зможемо поширювати стандарти якісної журналістики та розвивати мережу журналістів-розслідувачів у всьому світі, та Україні зокрема. Ідея створення проекту виникла після детального аналізу потреб журналістів-розслідувачів у всіх країнах СРСР.  На сьогоднішній день журналістам не вистачає зразків та інструментів якісної розслідувальної журналістики і журналістики даних. Таким чином проект GIJN in Russian зможе не лише сприяти розвитку розслідувальної журналістики, а й зміцнить мережу розслідувачів у всіх пострадянських країнах. Ми шукаємо людей, які готові поділитися своїми резонансними історіями, новаторськими ідеями, новими методами чи інструментами розслідувань. Наша ініціатива допоможе вам розповісти про ваші досягнення, успіх та досвід усьому світу.

Ми лише нещодавно створили свої сторінки в Facebook, Twitter i LinkedIn, і в них уже понад 1200 підписників.

Розслідувальні групи зможуть обмінюватись досвідом та створювати спільні проекти завдяки долученню до Глобальної мережі журналістів-розслідувачів.

Варто зазначити, що великою перевагою проекту GIJN in Russian є те, що журналісти, які володіють російською мовою, зможуть стежити за новинами проекту та брати активну участь в обговореннях. Також незабаром буде розпочатий переклад довідкової служби російською мовою  на сайті GIJN.

У листопаді цього року ми плануємо зібрати усіх представників мережі журналістів-розслідувачів на Глобальній конференції в Йоханнесбурзі. Цей захід буде особливим, адже допоможе журналістам отримати нові знання, поділитися досвідом та обмінятися контактами з колегами з усього світу.

Контактна інформація:

Прочитати про діяльність Глобальної мережі журналістів-розслідувачів (GIJN) англійською можна на сайті.

Стежити за подіями, конкурсами, стипендіями та новинами мережі російською мовою можна у Twitter – @gijnRu, у Facebook,  а також у групі LinkedIn.

Також Ви можете зв’язатися з редактором GIJN in Russian за адресою gijn.russian@gijn.org.

Ознайомитись із діяльністю Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) можна на сайті.

Стежити за оновленнями та актуальними конкурсами, тренінгами та новинами можна у Twitter  – @irrp та у Facebook .

 878 total views,  4 views today

Для отримання юридичної допомоги
заповніть анкету

П.І.Б.*

Організація

E-mail*

Телефон

Деталі звернення

Яка юридична допомога вам потрібна? *

Юридична консультаціяДопублікаційна експертизаПравовий захист у судіСкладання інформаційного запиту

Завантажте документи/файли

* - обов'язкові поля

×


×